ציפויים לשיניים

ציפויים לשיניים - חיוך לבן ויפה בטיפול אחד

למה אומרים שציפוי חרסינה מעניק את החיוך המושלם? ובכן, ציפוי חרסינה הוא פתרון אסתטי ופופולרי מאוד לשיפור מראה השיניים. המחיר שלו אינו יקר במיוחד, ומשתנה בהתאם למספר גורמים: מספר השיניים שצריך לצפות, וסוג החרסינה שבה משתמשים. המחיר של ציפוי חרסינה כולל את עלות הטיפול כולו, כולל הבדיקה הראשונית של רופא השיניים, הכנת השיניים לקבלת הציפויים, ייצור הציפויים במעבדה ולסיום, הדבקת הציפויים על השיניים. שימו לב לסוג החרסינה שמוצעת לכם – חרסינה איכותית יותר תהיה יקרה יותר, אך היא גם תחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר, מה שבסופו של דבר יהפוך אותה למשתלמת יותר. 

מה זה ציפוי חרסינה לשיניים?

ציפוי שיניים הוא מעטפת דקיקה בצבע השיניים, המחוברת למשטח הקדמי של השן / השיניים כדי לשפר את המראה שלהן. הציפוי יכול לשמש לטיפול בבעיות קוסמטיות כמו הבהרת שיניים מוכתמות, כיסוי על שיניים סדוקות, בנייה מחדש של שיניים שבורות, כיסוי שיניים דהויות או קטנות מהממוצע, סגירת רווחים בין השיניים ועיצוב שיניים עקומות. ציפוי חרסינה נקרא כך על שם החומר ממנו הוא עשוי. אפשר לעשות ציפוי רק על שן אחת, כדי להתאים אותה לשאר השיניים, ואפשר לעשות ציפוי על מספר שיניים. 

במרפאה של ד"ר מץ משתמשים בטכנולוגיית CAD/CAM לצורך הליך ציפויי חרסינה לשיניים. הטכנולוגיה מאפשרת לד"ר מץ ליצור את הציפויים באופן דיגיטלי, באמצעות מחשב. היתרון הגדול של הטכנולוגיה היא היכולת לייצר ציפויים בעלי התאמה מושלמת לשיניים, על פי מידות מדויקות של השיניים, כך שהם לא יזוזו או יפלו. בנוסף, טכנולוגיית CAD/CAM מקצרת את זמן הטיפול. אם בעבר, הליך של ציפוי חרסינה היה דורש לפחות שתי פגישות עם רופא השיניים, עם טכנולוגיית CAD/CAM, ניתן להשלים את כל הטיפול בפגישה אחת בלבד. אתם נכנסים עם שיניים קלוקלות, ויוצאים עם חיוך של פרסומת למשחת שיניים.

היתרונות של ציפויי חרסינה

ציפויי חרסינה מציעים מספר יתרונות על פני טיפולים אחרים לשיפור מראה השיניים:

  • מראה טבעי – ציפויי חרסינה עשויים מחומרים בעלי מראה טבעי, כך שהם אינם נראים כמו שיניים מלאכותיות. הם יכולים לשמש כדי להעניק לשיניים מראה בהיר יותר, לבן יותר או אחיד יותר.
  • עמידות – ציפויי חרסינה יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות, אם הם מטופלים כראוי ולא מוזנחים. הם עשויים מחומרים עמידים בפני שחיקה, עששת וכתמים, כך שאתם לא צריכים לחשוש מכתמי קפה למשל, או מבעיות אחרות.
  • נוחות – ציפויי חרסינה אינם פולשניים, לא מצריכים הרדמה או עקירת שיניים, ולכן הם יותר קלים.
ציפויי חרסינה

איך מתבצע הליך ציפוי חרסינה?

רופא השיניים יבצע סריקה דיגיטלית של השיניים שלכם באמצעות סורק אינטראורלי מיוחד. הסורק שולח קרן אור ומקבל תמונה תלת-ממדית מדויקת של השיניים. לאחר מכן, רופא השיניים ישתמש בתמונה כדי לעצב את ציפויי החרסינה במדויק. הוא יתאים את הצורה, הצבע והגודל כך שהציפויים יתאימו באופן מושלם לשיניים ולמבנה הפה שלכם – שיקום הפה המלא. הציפויים ייוצרו ממרכיבים איכותיים במכונת CNC, ואז הרופא ידביק אותם בצורה מדויקת על השיניים באמצעות דבק מיוחד שמאפשר היצמדות יציבה לטווח ארוך, חלק משיקום הפה הכולל.

בתהליך שיקום הפה זה, הציפויים נועדו להחזיר למראה ולתפקוד טבעי של השיניים המקוריות תוך התאמה מדויקת למבנה הפה.

ציפויי חרסינה במרפאת ד"ר מץ

במרפאת ד"ר מץ, אנו מתמחים בטיפולי שיניים אסתטיים, כולל ציפויי חרסינה. אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר.

אם אתם שוקלים ציפויי חרסינה כדי לשפר את מראה השיניים שלכם, צרו קשר עם מרפאת ד"ר מץ עוד היום. אנו נשמח לעזור לכם להגשים את החלום של החיוך המושלם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6709779

דילוג לתוכן