אודות

נעים מאוד, הגעתם למרפאה של ד"ר זאב מץ, מבכירי רופאי השיניים בישראל וחלוץ השימוש בטכנולוגיות CAD-CAM המשמשת למגוון רחב של עבודות שיקום דנטלי וטיפולי אסתטיקה.

לא משנה איך הגעתם, מפה תצאו עם חיוך גדול, זוהר ובטוח.

שירותי המרפאה

השתלת שיניים מיידית

ד״ר מץ בשיתוף עם ד״ר שניידר גדי,
מומחה למחלות חניכיים,מבצעים השתלה מיידית ושמוש באותם השתלים לצורך מסירת כתרים זמניים בתום ההליך, שנמשך בדרך כלל בין שעתיים לשלוש שעות.
מספר השתלים משתנה בהתאם למקרה.

כתרים וגשרים

ד"ר מץ משתמש בטכנולוגיית CAD-CAM כדי ליצור כתרים וגשרים מותאמים אישית, ליצירת מראה אסתטי מושלם. הגשר או הכתר עשויים מזיקוניום או חרסינה מחוזקת, והם מחזיקים מעמד שנים רבות.

ציפויים

אם יש לכם שיניים שהצבע שלהן דהה, או שאחת מהן צרה או קטנה יותר מאחרות, ציפוי יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. ד"ר מץ משתמש בציפויי חרסינה כדי לשפר את המראה האסתטי של השיניים, וכדי להעניק להן מראה אחיד, יפה ובריא.

ד"ר מץ חלוץ טכנולוגיית CAD-CAM ברפואת שיניים, שמייצרת מודל תלת-ממדי של השיקום הדנטלי הרצוי, ומשמשת למגוון יישומים, עם יתרונות בולטים של דיוק גבוה יותר, זמן טיפול קצר יותר ואפשרות עיצוב טובה יותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6709779

דילוג לתוכן