השתלות שיניים

השתלות שיניים מהוות פתרון אידיאלי להחלפת שיניים פגומות או חסרות, כי הן הופכות להיות חלק מהפה שלכם: הגוף מתרפא סביב השתל הדנטלי והופך אותו לחלק טבעי באנטומיה של המטופל. במרפאה של ד"ר זאב מץ תוכלו לעבור טיפולים משקמים, שכוללים גם השתלות דנטליות. 

מה היתרונות של השתלת שיניים?

עמידות: אחת הסיבות לכך ששתלים דנטליים הם כה פופולריים, היא שמרגע שעברתם את הטיפול אתם לא צריכים לחשוב עליהן או להתעסק בהן. הן מחזיקות לכל החיים (למעט מקרים קיצוניים של הזנחה), לא כואבות ולא מייצרות חריגה בתוך הפה, כך שלא מרגישים אותן כלל, בדיוק כמו שיניים רגילות. בטווח הארוך, השתלות שיניים נחשבות כעמידות ביותר מבין כל הטיפולים המשקמים. על פי רוב המחקרים, להשתלות שיניים יש אחוזי הצלחה כמעט מושלמים ודירוג יעילות גבוה יותר מעבודות שיניים משקמות אחרות, כגון כתרים וגשרים לשיניים.

מראה טבעי: לשתלים דנטליים יש מראה טבעי שמשתלב בפה. בורג השתל מוסתר מתחת לקו החניכיים ואינו גלוי לעין. כשהמטופל מחייך, אנשים רואים רק שיניים יפהפיות. 

שימור מבנה הפנים: כאשר אדם מאבד שיניים, זה גורם לשיניים הנותרות שלו לזוז בתוך הפה, מה שפוגע במבנה הפנים הכללי שלו. המחסור בשיניים גורם לעצם הלסת שבה חסרה השן, להגיע למצב של עד 50% אובדן של עצם הלסת, לפעמים תוך שנה אחת מאובדן השן. ההידרדרות בעצם הלסת משפיעה באופן דרמטי על מבנה הפנים. חלק מטיפול השיקום הוא לשמר את עצם הלסת ולמנוע תזוזה של השיניים מסביב באמצעות שתלים דנטליים.

שחזור פונקציונליות: החוסר בשיניים מפריע במשימות יומיומיות כמו לעיסה ודיבור. שתלים דנטליים מעוגנים היטב בעצם הלסת מספקים את היכולת לדבר וללעוס באותו אופן שבו השיניים הרגילות עושות. בניגוד לטיפולים משקמים אחרים כמו שיניים תותבות, אין צורך לדאוג שמא השתלים הדנטליים יחליקו בזמן האכילה או הדיבור – הם נעוצים בחוזקה בעצם הלסת של המטופל.

מה התנאים להשתלת שיניים?

השתלות שיניים נותנות פיתרון טוב למטופלים שיש להם שן אחת חסרה או יותר, אבל כדי לעבור את הטיפול, המועמד להשתלה חייב להיות בעל חניכיים בריאות, ללא בעיות שעלולות למנוע את ריפוי העצם, ועצם לסת חזקה מספיק כדי לתמוך בשתלים.

השתלות שיניים

כתרים ביום אחד - למי זה מתאים?

כתרים דנטליים הם דרך נפוצה עבור אנשים רבים המעוניינים לשפר את המראה והתפקוד של השיניים שלהם, בין אם הן שבורות, פגומות, עקומות, בגדלים שונים וכו'. המרפאה של ד"ר מץ מציעה לכם לעבור טיפול כתרים ביום אחד, המעניק למטופלים את היתרונות הבאים:

  • נכנסת – יצאת: כתרים ביום אחד לא מאלץ אתכם לקחת ימי חופש וגם לא ימי מחלה. עושים הכל בכמה שעות, והולכים הביתה. אין צורך בהתאוששות או במנוחה מיוחדת, אלא אם רופא השיניים ביקש זאת במיוחד. אגב, הזמן הרב שהטיפולים האלה דרשו עד לא מזמן, היו הסיבה שרוב האנשים לא נכנסו לכך
  • מלכתחילה – חוסר סבלנות להיכנס לתהליך שמצריך הרבה ביקורים במרפאה, וחוסר רצון לשבת על כסא רופא השיניים ולעבור שוב ושוב טיפולים. 
    בריאות: הרעיון של כתרים ביום אחד הוא לא רק למען הנוחות, אלא גם טומן יתרון משמעותי מבחינה בריאותית: זמן הטיפול הקצר מפחית את החשיפה של השן לחיידקים.
  • דיוק גבוה – הסריקה הדיגיטלית של הפה מייתרת את הצורך בהכנסת חומרים שונים לחלל הפה כפי שזה היה פעם – הרופא מייצר תמונה תלת-ממדית מדויקת של השן באמצעים אחרים, טכנולוגיים ומתקדמים יותר. התוצאה היא כתר בעל התאמה מושלמת לשן, ללא עיוותים או פגמים.
  • אסתטיקה מושלמת – כתרים ביום אחד עמאפשרים לרופא השיניים ליצור כתר בעל מראה טבעי ומושלם, בזכות הסריקה הממוחשבת והחומרים האיכותיים. 

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6709779

דילוג לתוכן